Полет прелетео Михајловац

ПРОПУШТЕНЕ ПРИЛИКЕ СКУПО КОШТАЛЕ МИХАЈЛОВЧАНЕ

Када једна екипа прокоцка три-четири стопостоне прилике неписано је правило да следи казна. То се управо догодило фудбалерима Михајловца у утакмици 23. кола Српске лиге Запад. Екипа Драгана Ђорђевића поражена је од Полета из Љубића са 2:1, а по приликама требало је да славе седму првенствену победу.
Гости су повели у 9. минуту голом Вељовића. Само пет минута требало је Михајловчанима да изједначе голом Стојановића. У других 45 минута око 300 љубитеља фудбала у Михајловцу присуствовало је ревији промашаја домаће екипе. Прилике су редом пропуштали Миловановић, Реџић, Николић и поново Миловановић. Играо се 85. минут када је Петровић поред тројице играча Михајловца постигао други гол за свој тим и велика три бода. Михајловац после овог кола заузима 11. место на табели са 27 бодова. Воде са по 45 бодова Раднички из Крагујевца и Будућност из Ваљева.
У наредном колу у градском дербију у Смедереву снаге ће одмерити Смедерево и Михајловац.