Слабо друго полувреме

ПОРАЗ РУКОМЕТАШИЦА МЛАДОГ РАДНИКА ОД ПОЖАРЕВЦА

Рукометашице Младог радника поражене су у 14. колу Супер Б лиге Србије на свом терену од рукометашица Пожаревца резултатом 23:22, полувреме 14:10 за екипу из Радинца. Домаће рукометашице лоше су ушле у утакмицу што су гошће искористиле и после пет минута имале су предност од 4:0. После тога екипа Младог радника успела је да консолидује редове и после осам минута стижу до изједначења 4:4, а после два минута и до вођства 6:4. До краја првих 30 минута Радинчанке су више него заслужено стигле до 4 гола предности 14:10.
Малобројни навијачи домаће екипе очекивали су да ће Радинчанке наставити у истом темпу у других 30 минута. Нажалост, домаће су у другом полувремену у првих 20 минута постигле са два гола!!! Пожаревљанке су умеле да казне смушену и јалову игру домаћих и уочи последњих 10 минута имале су 3 гола предности 20:17.
Иако су уложиле максимум напора да избегну пораз, рукометашице из Радинца успеле су само да смање пораз на гол разлике 23:22.
У екипи Младог радника истакла се голман Слађана Митровић и Јована Јовановић са 10 погодака. У гостујућој екипи на голу је бриљирала Кристина Ристић, а по 7 погодака постигле су Милева Кнежевић и Ана Благојевић. У 15. колу Супер Б лиге рукометашице Младог радника се у Александровцу састају са последњепласираном Жупом.