Тешко без најбољих

МИХАЈЛОВЧАНИ ПОКЛЕКЛИ У ДРУГИХ 45 МИНУТА МЕЧА СА ШАПИНАМА

Фудбалери Михајловца десетковани са чак шесторицом играча до 20 година нису успели да издрже свих 90 минута у дуелу са одличном екипом Шапина. После првих 45 минута у којој није било голова, гости су повели већ у трећем минуту наставка преко Гордића. Није прошло ни пет минута када је Николичић на задовољство више од 300 љубитеља фудбала поравнао резултат. Све до 86. минута изгледало је да ће Михајловчани успети да дођу до бода вредног, можда, и опстанка у Српској лиги Запад. Нажалост, недостатак концентрације, снаге и искуства били су кључ победе фудбалера Шапина. Захваљујући њиховом најбољем играчу Гордићу који је најпре асистирао Милановићу за 2:1, а онда је у 89. минуту одличним лоб ударцем поставио коначних 3:1.
Михајловчани, четири кола пре краја првенства, заузимају 12. место на табели са 30 бодова. До краја шампионата екипа Драгана Ђорђевића игра са последњепласираним Железничаром из Лајковца и ФАП-ом у Прибоју, а као домаћин дочекује Мокру Гору и Слогу из Пожеге.