Смедерево издувало ФАП

ФУДБАЛЕРИ СМЕДЕРЕВА ПОСЛЕ ДЕВЕТ ОДИГРАНИХ КОЛА ДРЖЕ ЧЕЛНУ ПОЗИЦИЈУ ЗАПАДНЕ ГРУПЕ СРПСКЕ ЛИГЕ

Фудбалери Смедерева настављају са добрим партијама у шампионату Српске лиге Запад. После Лознице и Јединства пред расположеним Смедеревцима у Прибоју је положио оружје домаћи ФАП. Смедеревци су цео посао завршили у два минута. Најпре је у деветом минуту екипу Милорада Зечевића у вођство довео Миловић, а само минут касније Гордић је запечатио судбину екипе ФАП-а.
После девет одиграних кола Смедерево је засело на чело табеле после нерешеног резултата у Пожеги где су Слога и Златибор играли 1:1. У ванредном колу које се игра у среду 11. октобра Смедерево пред својим навијачима игра са екипом Прова која ове сезоне игра одлично и са 16 бодова заузима пето место на табели. Занимљиво је да екипа Прова, као и Смедерево, има само један пораз у досадашњем току сезоне уз по четири победе и ремија.
Смедерево дели прво место на табели са Златибором из Чајетине са 20 бодова али са нешто бољом гол разликом. Слога из Пожеге је трећа са бодом мање.