Промашаји одвели у пораз

РУКОМЕТАШИЦЕ МЛАДОГ РАДНИКА ПРЕТРПЕЛЕ ПРВИ ПОРАЗ У ПРВЕНСТВУ

После три везане победе, рукометашице Младог радника поражене су убедљивим резултатом на гостовању у Београду. Истоимени домаћин савладао је Радинчанке са чак 29:15, полувреме 16:8. Победника јењ одлучио очајан старт екипе Младог радника који су домаће искористиле да поведу са великих 8:1. Пропуштено у уводним минутима, уз велики број нереализованих напада и зицера, коштале су екипу из Радинца првог пораза у првенству.
Колико смо на овој утакмици промашили, да је и ово добар резултат. Можда илуструје податак да смо са крила имали промашај од 13-0. И поред овог лошег резултата, игра у одбрани није била лоша. Због малог броја тренинга, водеће играчице нису имале снаге да у једном темпу истрају целу утакмицу. Можда мала утеха је неиграње два битна играча, капитена Драгане Савић и јединог бека шутера у екипи, Милене Којић – рекао је после утакмице спортски директор ЖРК Млади радник Живоми Николић.
Најефикаснија у редовима Младог радника била је Милица Нинић са 7 погодака, а Ивана Палочевић је додала 4.
У шестом колу Прве лиге Центар Млади радник у суботу дочекује Мачву из Шапца.