Убедљив тријумф у Лозници

РУКОМЕТАШИЦЕ МЛАДОГ РАДНИКА НАСТАВИЛЕ ПОТЕРУ ЗА БЕОГРАЂАНКАМА

Пре неколико кола Радинчанке су незаслужемо поражене од ОРК Лознице. Друго гостовање у овом граду обележили су убедљивим тријумфом над екипом Лозница град. Екипа Душана Петровића славила је победу резултатом 34:25, полувреме 20:10. Од првог тренутка гостујуће рукометашице ставиле су до знања домаћој екипи да их интересује само победа. Већ средином првог полувремена водиле су 10:5, а у 20. минуту већ је било 16:7.
У истом ритму Радинчанке су наставиле у другом полувремену за шесту првенствену победу уз два пораза.
Најефикасније у екипи Младог радника биле су Милена Којић са 10, Милица Ристић са 8, Милица Нинић са 6 и Драгана Златковић са 5 погодака.
Са 12 бодова екипа Младог радника заузима друго место после девет одиграних кола, али и утакмицу мање са другим тимом Слоге са којим се састаје у првом колу пролећног дела првенства које је на програму почетком марта следеће године. Води ОРК Београд са 9 победа и 18 бодова.