Пролетер се придружио Смедереву и Михајловцу

1 min read

ПРОЛЕТЕР ИЗ ВРАНОВА ПОБЕДОМ У ПРЕТПОСЛЕДЊЕМ КОЛУ ОВЕРИО ВИЗУ ЗА СРПСКУ ЛИГУ

Више од хиљаду поклоника фудбала присуствовало је великом успеху Пролетера. У претпоследњем колу, фудбалери Пролетера су у директном окршају са другопласираним РСК-ом из Раброва потврдили да су у овом тренутку најбољи тим Зоне Дунав. Врановци су славили победу резултатом 2:1 иако су гости повели аутоголом Станојевића у 48. минуту. На радост бројних навијача већ у 50. је изједначио Симић, а у 55. минуту је Тајдић ефектним голом главом поставио коначних 2:1.
Коло пре краја екипа Драгана Пауновића има 61 бод, четири више од другопласираног РСК-а и чак 12 више од трећепласиране Шумадије. Врановци у последњем колу гостују Шумадији и већ од те утакмицу почињу да кују планове шта и како од јесени у српсколигашкој конкуренцији. Имајући у виду озбиљност руководства клуба уверени смо да се неће задовољити само битисањем на српсколигашком Западу.