Испуштена стартна победа

1 min read

КМФ СМЕДЕРЕВО ИГРАО НЕРЕШЕНО

На отварању нове сезоне, иако су готово имали сва три бода у џепу, Смедеревци су против Калче (3:3) морали да се задовоље нерешеним резултатом.

На почетку сусрета председник Звездан Врбановић је уручио захвалницу голману Милошу Кнежевицу за 100-ти наступ у дресу КМФ Смедерево, а онда је на сцену ступио троструки стрелац и капитен Драган Ђордјевић. Неодбрањивим ударцем под пречку, Ђордјевић је у седмом минуту донео вођство домаћину који је нешто касније могао и да удвостручи. Тај промашај у петнаестом минуту казнио је Матејев, а пре одласка на одмор, након контре Филиповица , Ђордјевић је био поново неумољив(2:1).
Само сто је почело друго полувреме на пас Рамаданија , Ђордјевић се и трећи пут уписао у листу стрелаца, да би у тридесет првом минуту Нишлије, преко Страхиње Петровића, смањиле вођство(3:2). Када се очекивала победа домаћих, 15 секунди пре краја са играчем више у пољу, Матејев је још једном савладао до тада сигурног Кнежевића и свом тиму неочекивано донео реми.
Наредног понедељка од 18 сати Смедерево ће поново бити домаћин, овог пута екипи Само право из Београда.