Пролетер уписао два планирана бода

СМЕДЕРЕВСКИ КОШАРКАШИ ДОЖИВЕЛИ ЧЕТВРТИ УЗАСТОПНИ ПОРАЗ У ПРВЕНСТВУ ДРУГЕ ЛИГЕ ЦЕНТАР

Да утакмица траје 25 до 30 минута екипа Смедерева могла би да се нови са већином чланова Друге лиге Србије. Овако, у свакој од четири досадашње утакмице кошаркаши Смедерева су падали средином треће или почетком последње деонице. Тако је било и на утакмици четвртог кола са зрењанинским Пролетером.
Смедеревци су добили три периода игре али је то било недовољно да се компензује слаба игра у трећој четвртини коју су гости добили резултатом 29:18. После првог полувремена Смедерево је водило 36:33.
У екипи Смедерева најефикаснији је био Дарко Рнић са 18 поена, Филип Стојановић је постигао 16, а Војин Свилар 15. На другој страни екипу Пролетера до победе су водили Лалић са 25 погодака, Божовић је убацио 14, а по 11 Суцов и Обреновић.
У наредном колу Смедерево се у Алексинцу састаје са Напретком.