Будућност прејака

НЕУСПЕШАН ДЕБИ НОВОГ ТРЕНЕРА ФК ПРОЛЕТЕР МИХАЈЛОВАЦ ИВИЦЕ ШИМИЧИЋА

Победа и пораз у прва два кола наставка сезоне нису задовољили апетите челних људи Пролетер Михајловца. Цену је платио тренер Драган Пауновић. Уместо њега кормило смедервског српсколигаша преузео је Ивица Шимичић. Иако је имао две недеље да се упозна са екипом дебо му није био успешан. На гостовању у Ваљеву екипа Пролетер Михајловца поражена је резултатом 2:0. Утакмица у Ваљеву решена је после првих 45 минута када су домаћи головима Поповића у 20. и Гентића у 40. минуту стигли до девете првенствене победе.После овог кола ФК пролетер Микхајловац заузима девето место на табели са 30 бодова. У наредном колу пред својим навијачима дочекују одличну Слогу из Пожеге која заузима треће место на табели.