Понестало снаге у последњих 10 минута

СМЕДЕРЕВСКИ КОШАРКАШИ УМАЛО ДО ПОБЕДЕ У ЛЕСКОВЦУ

Кошаркаши Смедерева одиграли су одличну утакмицу у Лесковцу и све до 33. минута деловало је да ће се са овог гостовања вратити са новим бодовима. Нажалост, код резултата 75:65 кола су кренула низбрдо. У преосталих седам минута Смедеревци су постигли само седам поена, а примили чак 22 за коначних 87:82.
У екипи Смедерева још једну одличну партију пружио је Дарко Рнић који је утакмицу завршио са 32 поена и 13 скокова. Филип Стојановић убацио је 25, а двоцифрен је био и Душан Ђорђевић са 12 кошева.
На опроштају од својих малобројних навијача, смедеревски кошаркаши у претпоследњем колу Друге лиге Србије играју са екипом Жаркова. Смедеревци ће шампионат завршити на последњем месту са, за сада, две победе.