Слабо издање Радинчанки

РУКОМЕТАШИЦЕ МЛАДОГ РАДНИКА ОЛАКШАЛЕ ПОСАО НОВОПАЗОВЧАНКАМА

Рукометашице Младог радника поражене су у десетом колу Супер Б лиге у Новој Пазови од истоименог ривала резултатом 26:20, полувреме 14:6. Питање победника одлучено је у првих 30 минута када су домаће рукометашице стекле недостижних осам голова вишка. У наставку су рутинском игром стигле до нове победе која их је оставила у трци за највиши пласман. Радинчанке су одиграле врло лоше у нападу и тако знатно олакшале домаћину пут до победе. Из утакмице у утакмицу до изражаја долази недостатак бекова, а пре свега шутера и пивота који могу да се носе са снажним екипама.
Рукометашице Младог радника успеле су да избегну катастрофалан пораз јер су средином другог полувремена губиле чак са 21:9. У последњих десетак минута заиграле су нешто боље и пораз свеле на колико толико подношљивих шест голова разлике. Због обавеза на факултету врло мало су током недеље тренирале Милица Нинић и Драгана Златковић и делом због тога су рукометашице из Радинца приказале слабу и безидејну игру у нападу.
Боље од осталих у екипи Младог радника биле су Милица Ристић, Милица Нинић и голмани Кораћ и Митровић.
Рукометашице Младог радника слободне су у наредном колу јер је из лиге иступила екипа Пролетера из Зрењанина.