Без полуфинала Купа и првенствених бодова

КМФ СМЕДЕРЕВО ДВА ПУТА У РОКУ ОД ТРИ ДАНА ПОРАЖЕН ОД КМФ ФОН

Посртање КМФ Смедерево настављено је и прошле недеље. Изабраници Вељка Спасојевића желели су да све пропуштено у првенству надоместе добрим резултатом у Купу Србије. Нажалост, заустављени су у четвртфиналу, прошлог четвртка, пред својим навијачима, пошто су после пенала поражени од КМФ ФОН из Београда са 6:4. У регуларном делу утакмице резултат је био 3:3.
Прилику за реванш имали су већ у суботу у утакмици 17. кола Футсал лиге Србије. Деловало је после првих 20 минута да ће се Смедеревци вратити кући певајући јер су бољом игром стигли до вођства голом Стоиљковића. Нажалост у наставку утакмице много боља игра домаћих који су головима Манића, Цветковића и Пешића преокренули резултат. Једино што су успели футсалери Смедерева је погодак Првуловића у 40. минуту за коначних ФОН – Смедерево 3:2.
Смедеревци се у наредном колу пред својим навијачима састају са КМФ Летећи Холанђанин из Врбаса.