Пролеће (за сада) не лежи Смедеревцима

1 min read

ФУДБАЛЕРИ СМЕДЕРЕВА И МИХАЈЛОВЦА И ДАЉЕ БЕЗ ПОБЕДЕ У НАСТАВКУ СЕЗОНЕ

Фудбалским клубовима из Смедерева, члановима Српске лиге Запад, дефинитивно не иде у пролећном делу сезоне. Фудбалери Смедерева су после два стартна пораза, у трећем колу другог дела сезоне пред својим навијачима одиграли само 0:0 са Златибором из Чајетине. Смедеревци су имали више од игре и неколико колосалних прилика али лопта није хтела у гол. На крају освојен је бод од девет колико је било у игри. Више него мршав учинак екипе Милорада Зечевића која се потајно надала да може да се умеша у борбу за врх табеле. У наредном колу Смедеревци се у Прибоју састају екипом ФАП-а.
Други представник нашег града у Западној групи Српске лиге, екипа Михајловца је на гостовању Карађорђу из Тополе била надомак тријумфа. Изабраници Драгана Ђорђевића водили су од 38. минуту голом Милосављевића после оправдано досуђеног једанаестерца. Домаћин је до изједначења дошао у 85. минуту голом Видића. Михајловчани у наредном колу дочекују Јединство Путеве из Ужица.
Смедерево после 18 одиграних кола заузима пето место са 24 бода док је Михајловац са 21. бодом на десетој позицији.